MALINA

BORÓWKA

WIŚNIA

Mrożone owoce
i warzywa

Nasze wyroby spełniają oczekiwania nawet
najbardziej wymagających klientów

Nasi dostawcy gwarantują świeże towary o wysokiej
jakości. Proces ciągłego nadzoru przetwórstwa pozwala
nam zachować najwyższą jakość.

ZOBACZ WIĘCEJ

+

ZOBACZ WIĘCEJ

+

ZOBACZ WIĘCEJ

+

Usługi składowania
towarów mrożonych

Od kilku lat rozwijamy swoje zaplecze składowe, dzięki któremu możemy świadczyć usługi firmom, potrzebującym miejsc do przechowywania swoich produktów.

7

 

13000

komór
magazynowych

miejsc
paletowych

ZOBACZ WIĘCEJ

+

ZOBACZ WIĘCEJ

+

Usługi pakowania towarów mrożonych

Świadczymy usługi w zakresie pakowania produktów mrożonych. Oferujemy możliwość wyboru wielkości  opakowań w przedziale od 200g do 2500g oraz wykonanie nadruku na folie transparentne.

200 g
2500 g

min wielkość
opakowania

max wielkość
opakowania

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu: Budowę przechowalni owoców i warzyw oraz zakup maszyn, urządzeń i wyposażenia do zakładu przetwórstwa owoców i warzyw w celu poprawy jego konkurencyjności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywany wynik operacji” poprawa konkurencyjności poprzez wzrost wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej”

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnego działania witryny. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności